ART 48 BASIM YAYIN SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Matbaa Hizmetleri

Matbaa Hizmetleri

Yapmış olduğumuz harika tasarımları gerçek kalitede basmak, somutlaştırmak kolay iş değildir. Tasarımın kalitesi, baskının kalitesi birleşince ortaya harikulade ürünler çıkar. ART 48 olarak baskılı işler alanında da sizlere profesyonel ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Tabela ve Dijital Baskı

Tabela ve Dijital Baskı

Günümüzde önemli bir reklam aracı haline gelen dijital baskı, dijital baskı imalatında kullanılan son teknoloji makinalar ile rağbet görmektedir. Afiş baskı, rinil baskı, canvas baskı gibi birçok farklı türü olan dijital baskı, ürün tanıtımı ve organizasyon duyurularında kullanılmaktadır ki dijital baskı imalatı rahatça yapılabilmektedir.

Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri

Tecrübeli ekibimiz ve alanında uzmanlaşmış kadromuz ile profesyonel çözümlerle hizmetinizdeyiz. Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız ile; Güvenlik Sistemleri (Kamera, Alarm, Turnike vb.) ve Bilişim Sistemleri (Sunucu, Ağ, Bireysel Bilgisayar vb.) alanlarında, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize geniş ürün portföyümüz ve bayilik avantajlarımızla destek vermekteyiz.

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Gündem 48 Gazetesi

Gündem 48 Gazetesi

Hemen herkesin bildiği üzere gazeteler yalnızca kültürel nitelik taşıyan ürünleri promosyon olarak dağıtabiliyor. Kültürel ürünün ne olduğu ise tam olarak belli olmamakla birlikte devlet, bu kavramın içini “gazetelerin varlık amaçlarının” ne olduğunu tespit ederek doldurmaya çalışıyor. Bu durum da ortaya cevaplanması gereken önemli bir soru çıkarıyor. Gazete yayıncılığının amacı nedir?

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın